کانال تلگرام کابینت سازی اردبیل
امتیاز:
( 2 Ratings )

کانال تلگرام کابینت سازی اردبیل - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کانال تلگرام کابینت سازی اردبیلبزرگترین کانال و گروه تلگرام برای فعالان حوزه کابینت سازی در استان اردبیل به همت شرکت برین چوب راه اندازی شده است. عضویت در این کانال ها رایگان بوده و پشتیبانی آنلاین نیز دارد.

اینترنت، سایت های اینترنتی، فضای مجازی، شبکه های اجتماعی، بستر های مجازی و بسیاری از امکانات ارتباطی امروزی در حال تغییر نحوه و چگونگی ارتباطات میان افراد جامعه و خانواده ها هستند. تغییراتی که هرچند از نظر بسیاری از کارشناسان و جامعه شناسان چندان هم خوشایند نیست، اما از نظر بسیاری دیگر، بستر و فضایی مناسب و بلکه ایده آل برای رشد و ترقی هر جامعه هدفی است. چراکه این بسترهای ارتباطی در مقایسه با نمونه های گذشته یا راه های گذشته، بسیار بهتر، سریع تر، کامل تر و حتی قابل ارتقاء تر هستند. این بحث امروزه دیگر محدود به چند کشور بزرگ یا پیشرفته دنیا نبوده و در اقصی نقاط جهان از جمله ایران و نیز در کشور هم شامل همه استان ها از جمله اردبیل را شامل می شود. استان اردبیل در بحث و بستر ارتباطات مجازی و شبکه های اجتماعی جزو پیشتازترین های ایران و حتی خاورمیانه است.

در حال حاضر در ایران تلگرام به عنوان پیشتاز ترین شبکه اجتماعی بوده و چیزی در حدود 60 میلیون کاربر ایرانی را در خود جای داده است. تلگرام به دلیل دارا بودن امکانات بسیار زیاد و متعددی از جمله کانال های پرجمعیت، گروه های قابل ارتقاء، سرعت بالا، فراگیری و غیره، مورد توجه همه ایرانیان بوده و است. این در حالیست که بسیاری از اشخاص، شرکت ها و مراکز تولید، خرید و فروش انواع محصولات و خدمات به دنبال ایجاد کانال تلگرام برای معرفی محصولات خود و نیز اطلاع رسانی کامل و جامع برای هم صنفی ها و همکاران خود هستند. در صنف نجاران و کابینت سازی نیز برخی از شرکت ها و مراکز عرضه و فروش مواد اولیه، به دنیال داشتن کانال یا گروه های پر جمعیت و فعال هستند. در استان اردبیل نیز راه اندازی گروه و کانال تلگرام برای کابینت سازی دارای اولویت و اهمیت است. شرکت ها و مراکز عرضه و فروش بسیاری اقدام به راه اندازی این قبیل راه های ارتباطی کرده اند.

شرکت برین چوب به عنوان پر مخاطب ترین مجموعه و شرکت تولید و طراحی فعال در صنعت کابینت سازی در شمالغرب کشور و استان اردبیل، کانال اطلاع رسانی تلگرام با بیش از صدها عضو فعال راه اندازی کرده است. شما با عضویت در این کانال ها و پیگیری مطالب و طراحی های به روز و لحظه ای آن، می توانید از آخرین رخدادها، خبرها، لیست قیمت ها، تغییرات، محصولات، طراحی ها و غیره بازار و صنعت چوب کشور مطلع شوید. برای عضویت رایگان در این کانال و مشاهده آخرین طرح ها و مطالب آن کافیست تا عنوان کانال برین چوب را لمس کنید. همچنین در این کانال ها مشاوران مرکز نیز به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به همه پرسش ها و سوالات احتمالی هستند.

  ارتباط با واحد مشاوره

   045-33361961  

   045-33356285  

  گفتوگوي آنلاين: از طريق آيکون پايين، گوشه سمت راست

صفحه کابینت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search