معرفی خط تولید برین چوب
امتیاز:
( 4 Ratings )

معرفی خط تولید برین چوب - 5.0 out of 5 based on 4 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

25گروه صنعتی بَرین چوب، اولین و بزرگترین کلینیک تخصصی صنعت چوب در شمالغرب کشور و صاحب بزرگترین خط تولید مستقیم فرآورده ها و مصنوعات چوبی است که توانسته است در راستای تحقق اهداف و آرمان های اولیه خود، کیفیت ایده آل، طراحی های خلاقانه و ضمانت نامه کاری را برای تولیداتش فراهم کند.

این در حالیست که اکنون به جرأت می توان از آینده روشن و کارنامه ای درخشان برای این شرکت و مجموعه عظیم واقع در استان اردبیل صحبت کرد. بدون تردید در بررسی کوتاه مدت به این نتیجه رسیده ایم که ما با تکیه بر نیروی متخصص و تکنولوژی روز دنیا می توانیم تولیداتی منحصر بفرد و کم نظیر در این صنعت داشته باشیم و نیز این اتفاق مهم حتی به لحاظ زمانی نیز در سریع ترین شکل خود انجام می شود. همه شما همکاران، تولید کنندگان، هم وطنان و بازدید کنندگان عزیز برای همراهی ما و اطلاع از ویژگی های منحصر بفرد ما دعوت شده اید.

کیفیت تولید ایده آل
برین چوب با استفاده از آخرین تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته در صنعت چوب به سرعت توانسته است که رضایتمندی 97 درصدی از مشتریانش را کسب کرده و کیفیت ایده آل را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورد. این کیفیت با تلاش و همت شبانه روزی کارکنان و مدیران برین چوب حاصل شده و روز به روز در حال افزایش و بروزرسانی های لازم بوده و هست. این در حالیست که با نظرسنجی های صورت گرفته از همکاران و مشتریان ثابت برین چوب، مشخص شده است که این خط تولید به خوبی توان رقابت با واحدهای بسیار بزرگ و قدرتمند خارجی را هم داشته و می تواند پاسخگویی لازم را از خود نشان دهد.

طراحی خلاقانه
طراحی در خط تولید هر برند و شرکت معتبر جزو اولویت های کاری به حساب می آید. اصول معماری زیبا و نیز جذاب کردن هر محصول تولیدی در هر شرکت و کارخانه ای، وابسته به طراحی خلاقانه و جذاب است. البته امروزه به دلیل افزایش شرکت های تولیدی و محصولات متنوع دیگر نمی توان با صرف تکیه بر یک طرح و مدل عموما سنتی و تکراری، به موفقیت های خوبی رسید. به عبارت دیگر، در روزگار حاضر آنچه از اهمیت ویژه و حیاتی برای هر واحد تولیدی برخورد است، داشتن طرح، مدل و الگوهای بی نظیر و جدید مطابق با زندگی ها و خواسته های مردمان امروزی است. لذا گروه صنعتی بَرین چوب نیز در همین راستا با استفاده از تیم طراحی مبتکر و خلاق خود، رهبری در عرصه نوآوری را به دست گرفته است.

خدمات پس از فروش
برین چوب تنها کلینیک تخصصی صنعت چوب در کشور است که برای نخستین بار اقدام به راه اندازی سیستم خدمات پس از فروش کرده است. هرچند نام ضمانت نامه یا خدمات پس از فروش در کشورمان به دلیل برخی سوء استفاده ها، دروغ ها و فریب کاری های صورت گرفته از رونق و تأثیرگذاری واقعی خود فاصله گرفته است، اما آنچه این مسئله را در برین چوب متفاوت و قابل اعتمادتر می کند، اعطای ضمانت نامه یا برگه خدمات پس از فروش توسط خود شرکت بوده و نه از طریق فروشندگان یا نمایندگان. در این سیستم برای همه تولیدات ضمانت نامه چند ماهه جهت تضمین کیفیت ارائه شده و زمان چکاب رایگان نیز تعیین شده و به صورت دقیق اعمال می شود.

خط تولید برین چوب در نوع خود جزو مهمترین، برجسته ترین، کامل ترین و بهترین خطوط موجود در کشور است که در راستای تهیه و تولید سفارشاتش بدون هیچ گونه اتلاف زمان و با مقرون به صرفه ترین قیمت های ممکن در حال انجام وظیفه ملی خود است. در این بخش اگر بخواهیم به داشته ها و دستگاه های عظیم این شرکت اشاره کنیم همین نکته کافیست که برین چوب در حال استفاده از دستگاه های غول پیکر و تمام اتوماتیک است که قدرت و ظرفیت تولید بسیار بالایی دارند که حتی امکان استفاده 24 ساعته برای کل سال را می دهد. اما آنچه در این میان قابل توجه است، این است که برین چوب هرگز به این راضی نبوده و همواره به دنبال افزایش توان، ظرفیت، کیفیت، زمانبندی، کاهش هزینه ها و دیگر جنبه هایی است که در نهایت موجب رضایتمندی 100 درصدی از جانب مشتریان و کارفرمایان ما می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه برین چوب از جدیدترین محصولات و اخبار شرکت زودتر باخبر شوید

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search