طراحی کابینت آشپزخانه مدرن کوچک
امتیاز:
( 40 Ratings )

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن کوچک - 4.9 out of 5 based on 40 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن کوچکامکان دریافت سفارش طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه مدرن و شیک برای خانه های کوچک و بزرگ با ارائه پیش طرح سه بعدی و تریدی مکس 3dmax در شرکت برین چوب اردبیل برای نخستین بار در کشور فراهم شده است.

امروزه چیزی که بیش از هر مسئله دیگری در زندگی های روزمره و عمومی ما جریان دارد، توجه به بناها و سازه هایی است که به صورت مداوم با ما هستند و در واقع زندگی ما در آن جریان دارد است. منظور از این سازه ها، همان منازل، خانه ها، هتل ها، ادارات، شرکت ها، فروشگاه ها و غیره است. نکته ای که در این میان بسی جالب توجه و دقت است، این است که در همه این مراکز و اماکنی که یاد شد، همواره وجود یک مرکز پخت و پز یا همان آشپزخانه چه در سایز کوچک و چه بزرگ نیاز است. چراکه هیچ محلی نمی تواند بدون امکان پاسخگویی به نیاز اولیه بشر یعنی خورد و خوراک، مطلوب خواسته های وی باشد. به همین دلیل است که در همه این اماکن یاد شده، داشتن آشپزخانه از اصلی ترین بخش های پیش طراحی و نقشه کشی بوده و به دنبال ایجاد آن هستیم. البته این امکانات در گذشته به شکل ساده و اولیه بود. اما به مرور و با گذشت زمان و رشد صنعت دکوراسیون و زیباسازی منازل و امکان عمومی و خصوصی، شکل و طراحی ظاهری آشپزخانه ها نیز تغییر کرد. تغییری که باعث ایجاد شیوه های طراحی سه بعدی کابینت برای آشپزخانه ها نیز شده است.

قطعا همه ما به این باور ایمان داریم که در آشپزخانه ها، کابینت های چوبی، ام دی اف یا هر جنس دیگر آن، اصلی ترین نقش در ایجاد ظاهر مدرن یا شیک را دارد. کابینت هایی که عموما در حال حاضر از جنس ام دی اف بوده و به صورت بسیار زیبا و خلاقانه طراحی و اجرا می شود. البته نکته بسیار جالب این است که طی سال های اخیر هرچند تعداد واحدها و کارگاه های کوچک و بزرگ تولید و اجرای کابینت آشپزخانه افزایش یافته است، اما توان و دانش مورد نیاز در همه این مراکز چندان رو به رشد نیست. مثلا اگر شما بخواهید سفارش تولید یک دست کابینت آشپزخانه هرچند کوچک را داشته باشید، پس از مراحل صحبت های اولیه و انتخاب رنگ و جنس مورد نظر، باید منتظر باشید تا در آخر و پایان کار مشاهده کنید که کابینت منزل یا محل کار شما چگونه و با چه طرحی تمام می شود. این دقیقا اصلی ترین مشکلی است که همه خانواده ها با آن درگیر بوده و نمی توانند با آن کنار بیایند، چون ممکن است در آخر کار از طرح نهایی دلخوش نباشند.

شرکت برین چوب با داشتن دانش و تجربه بسیار بالا و عمیق در صنعت کابینت سازی آشپزخانه، توانسته است که سفارشات بسیار بزرگ و حساس را به خوبی پاسخگو باشد. این مرکز با دارا بودن تیم و سیستم طراحی مدرن و پیشرفته انواع آشپزخانه ها، همه چیز را پیش از آغاز به کار تولید برای شما روشن می سازد. در این مرکز پس از تهیه کروکی و نقشه اولیه آشپزخانه، همچون گالری طرح نمونه ام دی اف و پارکت سایت، طراحی های سه بعدی مدرن و شیک برای آشپزخانه مورد نظر ایجاد می کند. طرح را در اختیار شما قرار می دهد تا ضمن بررسی و تطبیق آن، به نتیجه و خروجی کار خود، اطمینان داشته باشید. این دقیقا یکی از نقاط قوت و متمایز شرکت برین چوب اردبیل به همه مراکز تولیدی دیگر است.

  ارتباط با واحد مشاوره

   045-33361961  

   045-33356285  

  گفتوگوي آنلاين: از طريق آيکون پايين، گوشه سمت راست

صفحه کابینت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search