چسب گرانول کولانتی ایتالیا شرکت نوین چوب
امتیاز:
( 6 Ratings )

چسب گرانول کولانتی ایتالیا شرکت نوین چوب - 5.0 out of 5 based on 6 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چسب گرانول کولانتی ایتالیا شرکت نوین چوبشرکت برین چوب، عاملیت پخش سراسری چسب گرانول کولانتی ایتالیا با اخذ نمایندگی از گروه صنعتی نوین چوب تهران، پاسخگوی بخش اعظمی از سفارشات کشور بوده است.

شرکت نوین چوب تهران به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و تأثیر گذار در صنعت چوب کشور، توانسته است که با عرضه دستگاه های صنعتی این حوزه و نیز تأمین برخی از مواد اولیه مورد نیاز بازار، به سلایق و نیاز مختلف پاسخگو باشد. از جمله این محصولات در حیطه مواد اولیه می توان به انواع چسب گرانول و چسب ممبران اشاره نمود. شرکت نوین چوب با دارا بودن نمایندگی انحصاری چسب گرانول مارک کولانتی تولید شده در کشور ایتالیا، به خوبی توانسته است که تقریبا بیش از 40 درصد مصرف بازار را به این مارک و برند اختصاص دهد. اما این در حالیست که برندها و مارک های دیگر چسب گرانول که چه به صورت وارداتی و چه تولید داخل در بازار کشور موجود هستند، در حال رشد بازار و رقابت شدید با مارک کولانتی هستند.

چسب گرانول کولانتی ایتالیا از جمله محصولات بسیار خوب و با کیفیت بوده و به خوبی نسبت به مصارف و دستگاه های مختلف صنعت چوب کشور پاسخگو بوده است. این چسب با اقلیم های مختلف آب و هوایی نیز هماهنگ بوده و در اکثر موارد از ایجاد فساد، ذوب شدگی بیش از حد، سخت شدن و غیره جلوگیری می کند. در هر حال باید به اینکه نیز توجه داشته باشیم که این چسب به همان میزان که کیفیت قابل توجه دارد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. به حدی که در حال حاضر گران ترین چسب گرانول موجود در بازار را می توان همین چسب کولانتی نامید. البته شرکت نوین چوب نیز در راستای حفظ سهم خود از بازارها، اقدام به عرضه نوع دیگری از چسب گرانول با مارک پاراکس کرده است که از نظر قیمت مقرون به صرفه است.

شرکت برین چوب به عنوان نمایندگی پخش و عرضه مستقیم انواع چسب های گرانول از مارک ها و برندهای مختلف و نیز به عنوان بزرگترین واحد فروش مستقیم از شرکت نوین چوب به خوبی توانسته است که بخش اعظمی از بازار این محصول را در اختیار گرفته و در نهایت نیز به نیاز ها و سفارشات با حجم بالا پاسخگو باشد.

  ارتباط با واحد مشاوره

   045-33361961  

   045-33356285  

  گفتوگوي آنلاين: از طريق آيکون پايين، گوشه سمت راست

صفحه کابینت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search