رنگ بندی ام دی اف جدید طرح چوب
امتیاز:
( 2 Ratings )

رنگ بندی ام دی اف جدید طرح چوب - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

رنگ بندی ام دی اف جدید طرح چوبگالری کامل از رنگ بندی انواع ام دی اف طرح چوب جدید با آخرین تولیدات کارخانه های ایرانی بارگزاری شد.

فرآروده های چوبی از انواع مختلفی از طرح ها و نقش ها برخوردار است. MDFنیز جزو این فرآورده ها بوده و دارای رنگ بندی ها و نقش های مختلفی می باشد. علاوه بر MDF سایر محصولاتی که در بازار وجود دارد و تولید می شود دارای رنگ بندی های مخصوص به خود هستند، و خانواده ها براساس همین رنگ بندی ها محصول مورد نظر خود را خریداری میکنند. گروه صنعتی آرتا علاوه بر تولید ام دی اف های ساده، مشغول به تولید MDF جدید طرح چوب است، که از میان 106 رنگ تولید شده ام دی اف های کارخانه 62 رنگ آن مربوط به این نوع ام دی اف می باشد. این به معنای واقعی یعنی یک تنوع فوق العاده که کمتر شرکت تولیدی از این میزان تنوع برخوردار هستند.

شما برای مشاهده تنوع رنگ این ورق ها، می توانید به سایت شرکت برین چوب مراجعه کرده و انتخاب خود را انجام بدهید. این گروه صنعتی علاوه بر تصویر این رنگ ها کدهای مربوط به هر یک از این محصول را دسته بندی کرده است. البته اگر شما عزیزان می خواهید اطلاعات زیادی راجع به این محصول و تنوع آن داشته باشید، می توانید از پل های ارتباطی این مجموعه استفاده کرده و با مشاوران این گروه بطور تخصصی راهنمایی دریافت کنید.

  ارتباط با واحد مشاوره

   045-33361961  

   045-33356285  

  گفتوگوي آنلاين: از طريق آيکون پايين، گوشه سمت راست

صفحه کابینت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search