ام دی اف و چوب فروشی اردبیل
امتیاز:
( 2 Ratings )

ام دی اف و چوب فروشی اردبیل - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
برچسب ها:

ام دی اف و چوب فروشی اردبیلبازار بزرگ ام دی اف و چوب فروشی اردبیل کجاست؟ عرضه و پخش انواع ورق ام دی اف ایرانی و خارجی با کیفیت و ارزان قیمت در این مرکز انجام می شود.

استان اردبیل دارای تعداد زیادی گارکاه های کابینت سازی و ام دی اف کاری می باشد. تامین مواد و مصالح مورد استفاده در این صنعت نیز یکی دیگر از مشاغل موجود در این استان به شمار می رود چوب فروشی های بسیاری در سطح این استان مشغول فعالیت می باشند. علاوه بر وجود تعداد زیاد کارگاه و تامین نیاز این مراکز، وجود کارخانه آرتا در استان اردبیل نیز از دلایل دیگری است که باعث می شود تعداد زیادی ام دی اف و چوب فروشی های زیادی در آن فعال باشد. تهیه محصولات آرتا در این شهر به دلیل داشتن امتیاز هم شهری بودن با کارخانه بسیار آسان تر می باشد.

MDF فروشی های فعال در استان اردبیل علاوه بر تامین نیاز بازار به ام دی اف های مختلف، در زمینه ارسال بار به شهر های دیگر نیز فعالیت دارند. همانطور که گفته شد به دلیل تهیه آسان تر محصولاتی چون ورق های برند آرتا به قیمت بسیار مناسب تر، فروشندگان و مصرف کنندگان از شهرهای دیگر نیز به خرید از چوب فروشی های این شهر راغب هستند. شرکت برین چوب یکی از بزرگترین ام دی اف و چوب فروشی های فعال در استان اردبیل می باشد. این مرکز یکی از عاملیت های فروش محصولات مختلفی از جمله ام دی اف با برند های مختلف می باشد.

محصولاتی که در برین چوب عرضه می شود از برند های مختلفی مانند آرتا، نقطه، ایزوفام، آذر آغاج، گلستان، آرین سینا، آرتا ملامین، پارس، ملامین سازه و غیره می باشد. به دلیل تهیه این محصولات به صورت مستقیم از کارخانه های تولید کننده، قیمت ورق های ام دی اف در برین چوب بسیار مناسب می باشد. این شرکت آمادگی تامین بار برای هم استانی های اردبیلی و همچنین ارسال بار برای همکاران و مشتریان گرامی از شهرهای مختلف ایران می باشد. جهت دریافت لیست قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن اعلام شده در تماس باشید.

  ارتباط با واحد مشاوره

   045-33361961  

   045-33356285  

  گفتوگوي آنلاين: از طريق آيکون پايين، گوشه سمت راست

صفحه کابینت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search