نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران 1397
امتیاز:
( 1 Rating )

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران 1397 - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران 1397بزرگترین رخداد سالانه صنعت چوب و درودگری کشور که همان برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و صنایع وابسته تهران است، برای سال 1397 نیز برگزار می شود.

در حال حاضر بسیاری از کشورهای دنیا به دنبال برگزاری نمایشگاه ها و همایش و سمینارهای مختلف مرتبط با حوزه و صنعت فعالیت بخش های مختلف هستند. عمده علت اصلی برگزاری چنین رخدادهایی، ایجاد بستر مناسب برای تعامل بین تولید کنندگان و نیز خریداران یا همان مصرف کنندگان محصولات است. بر فرض مثال اگر شما به عنوان یک تولید کننده در صنعت چوب باشید، هرگز نمی توانید به راحتی و آسانی و در کمترین زمان به هرآنچه می خواهید در بازار دست پیدا کنید. چرا که قطعا پیش از شما برند ها و مارک های مختلفی از شرکت های داخلی و خارجی وارد بازار صنعت چوب شده و شناخته شده تر هستند. پس یکی از بهترین راه های افزایش آگاهی و اقبال عمومی نسبت به محصولات شما، شرکت در همین نمایشگاه های معتبر بین المللی است.

امروزه تعداد بسیار زیادی از شرکت های صنعت چوب و صنایع وابسته در نمایشگاه سالانه این صنعت که در استان تهران برگزار می شود، شرکت دارند. نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران امسال نیز در تاریخ 13 الی 16 بهمن ماه 1397 برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ بسیاری از انواع تولید کننده، شرکت های بازرگانی، پخش کننده های بزرگ و غیره حضور خواهند داشت. در کمتر دوره ای از زمان های برگزاری این نمایشگاه دیده می شود که تعداد مشارکت کننده کم باشد. چراکه در هر سال این رخداد بزرگ تنها یک بار در بهمن ماه و آن هم در تهران به عنوان پایتخت ایران برگزار می شود.

در سال 1397 نیز بسیاری از شرکت های بزرگ، برند و نام آشنای ایرانی و خارجی فعال در صنعت چوب آمادگی خود را جهت حضور در این رخداد بزرگ اعلام کرده اند. از میان این شرکت های بزرگ برخی نیز هستند که شاید برای نخستین بار قصد حضور در این نمایشگاه بین المللی 1397 را دارند. اما آنچه که مسلم است، اینست که قطعا آن ها نیز در این اتفاق بزرگ بهره های خوبی را می توانند داشته باشند. به طور کلی این گونه از نمایشگاه های بین المللی تخصصی کمک بسیار بزرگی برای بازاریان و فعالان این صنایع می تواند باشد که بیشتر و بهتر با بزرگان صنعت خود آشنا شده و همکاری داشته باشند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search