نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران 1396
امتیاز:
( 9 Ratings )

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران 1396 - 4.8 out of 5 based on 9 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب تهران 1396صنعت چوب ایران، به عنوان یکی از بزرگترین صنایع بین المللی کشور، شانزدهیمن نمایشگاه خود در تهران را برای سال 1396 از 23 تا 26 بهمن ماه برگزار می کند.

امروزه برگزاری نمایشگاه های بین المللی برای صنایع مختلف جزو یکی از مهمترین بخش ها و اصلی ترین اتفاقات آن صنعت در طول دوران رشد و توسعه فنی خود به حساب می آید. نمایشگاه هایی که عموما با حضور همه بزرگان و برترین های همان صنعت و حتی در حضور دیگر برند ها و شرکت های خارجی رونق و توسعه خوبی را برای یک سال بعدی در آن صنعت رقم می زند. البته که این قبیل نمایشگاه ها معمولا با حواشی کوچک و بزرگی هم همراه است که در هر صورت مهمترین بحث در آن همین برگزاری خوب این رخداد بزرگ است.
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی برای صنعت چوب ایران نیز که همچون سال های گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، برای سال 1396 نیز برگزار خواهد شد. این رخداد بسیار مهم و بزرگ برای صنعت قدرتمند و عظیم چوب و صنایع وابسته به آن از 23 تا 26 بهمن ماه خواهد بود. این در حالیست که امسال برای این نمایشگاه هدف گذاری های بسیاری صورت گرفته و عمده علت آن هم حضور همه قدرت ها، کارخانه ها، برند ها و شرکت های داخلی و خارجی در آن است که از نادرترین اتفاقات چند سال اخیر است.
امسال در این نمایشگاه شرکت های بسیار بزرگی همچون: گروه صنعتی آرتا، گروه صنعتی نوین چوب، گروه صنعتی سپاهان پلیمر، گروه صنعتی بَرین چوب و غیره حضور دارند که هر یک در نوبه خود دارای پیشینه و قدرت غیر قابل انکار در عرصه این صنعت، تولیدات و محصولات آن هستند. در هر حال برین چوب از همه همراهان و همکاران و مشتریان عزیز جهت حضور در این نمایشگاه و بازدید از غرفه های این مجموعه دعوت به عمل می آورد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search