نمایشگاه بین المللی صنعت چوب اصفهان 1397
امتیاز:
( 7 Ratings )

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب اصفهان 1397 - 5.0 out of 5 based on 7 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب اصفهان 1397بزرگترین رخداد صنعت چوب استان های جنوبی کشور در دیار تاریخی، فرهنگی اصفهان با برگزاری شانزدهمین دوره از نمایشگاه های بین المللی برای سال 1397 آغاز به کار کرد.

برگزاری نمایشگاه به صورت امری طبیعی و از ضروریات مهم همه صنایع و حوزه های تجاری و اقتصادی مختلف به حساب می آید. رخدادی که در آن باید به دنبال کشف پتانسیل های بزرگ و کوچک و بسترهای مناسب رشد برای بنگاه های کوچک و بزرگ تولیدی بود. در بسیاری از نمایشگاه های سالانه در دنیا، تولید کنندگان و فروشندگان و بنک داران بسیاری از اقصی نقاط کشور یا دنیا گرد هم آمده و به دنبال ایجاد بستر ارتباطی یا فروش و عرضه مستقیم کالاهای خود هستند. البته در برخی موارد برگزاری نمایشگاه چه به صورت داخلی و چه بین المللی بیش از آنکه برای خود کشور برگزار کننده، مفید باشد، برای کشورهای بزرگ صنعتی و تجاری از قبیل چین مؤثر قرار می گیرد.

در صنعت چوب و تجهزیات وابسته نیز همچون بسیاری از صنایع دیگر کشور، برگزاری نمایشگاه های بین المللی در چند استان منتخب در طول سال جزو برنامه های کاری این صنف قرار گرفته است. یکی از این موارد برپایی آن در استان اصفهان به عنوان مرکزیت استان های جنوبی کشور است. اصفهان علی رغم داشتن توان بالای ارتباطی با استان های همجوار، خود نیز پتانسیل های بالایی برای این صنعت را داراست. در سال 1397 نیز همچون سال های گذشته، این نمایشگاه برقرار بوده و از تاریخ 14 لغایت 17 تیرماه برگزار می شود. لازم به ذکر است که در این رخداد بزرگ صنعت چوب کشور، شرکت های بزرگ و کوچکی برای عرضه آخرین دستاوردهای خود در سال 1397، در این عرضه حضور یافته و اقدام به بازاریابی می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search