نتیجه انتخابات اتحادیه نجاران اردبیل 1397
امتیاز:
( 6 Ratings )

نتیجه انتخابات اتحادیه نجاران اردبیل 1397 - 5.0 out of 5 based on 6 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نتیجه انتخابات اتحادیه نجاران اردبیل 1397نتیجه نهایی انتخابات اتحادیه نجاران (درودگران) شهرستان اردبیل که در تاریخ 6 بهمن ماه 1397 برگزار شد، مشخص گردید.

مطابق قانون نظام صنفی کشور برای تشکیل اتحادیه درودگران یا همان نجاران و ام دی اف کاران در شهرستان اردبیل، باید حداقل 150 واحد صنفی وجود داشته باشد. به همین دلیل و از آنجایی که در شهرستان اردبیل این تعداد از حدود 2 برابر حد نصاب نیز تجاوز می کند، لذا برگزاری انتخابات برای تشکیل اتحادیه از چندین سال پیش در شهرستان اردبیل صورت می گیرد. در این انتخابات، تعدادی از فعالان این صنعت اقدام به نام نویسی و کاندیداتوری برای هیئت رئیسه و بازرسین اتحادیه می کنند. در نهایت نیز طی یک مدت زمان مشخص چند ساعته، انتخاب به صورت الکترونیکی صورت گرفته و نتایج نیز اعلام می شود.

در شهرستان اردبیل نیز همچون دوره های قبلی، در سال 1397 نوبت انتخابات اتحادیه نجاران و درودگران بود. چیزی که در تاریخ 6 بهمن ماه 1397 برگزار شده و نتایج آن نیز مشخص گردید. در این دوره از انتخابات بیش از 150 نفر از واجدین شرایط رای دهندگی شرکت داشتند که در نهایت نیز هیئت رئیسه و بازرسین اتحادیه در همان دور اول مشخص شدند. هرچند که شاید حضور افراد بیشتر به انسجام و تعهد کاری همکاران این صنعت می افزود، اما حضور همین تعداد نیز نشان از مشارکت خوب رای دهندگان بود.

در این دوره از انتخابات اتحادیه نجاران اردبیل که تعداد 10 نفر از فعالان این صنعت که دارای صلاحیت کامل بودند، اقدام به کاندیداتوری در این انتخابات کرده بودند که از میان آنها 5 نفر انتخاب شده است. همچنین 3 نفر دیگر نیز برای بخش بازرسی اتحادیه شرکت کرده بودند که از آن میان نیز 2 نفر به رای نجاران اردبیل انتخاب شدند که اسامی همگی به ترتیب رای کسب کرده در جدول زیر مشخص شده است.

انتخابات اتحادیه نجاران و ام دی اف کاران اردبیل 1397

این انتخابات به صورت دوره ای بوده و در هر 4 سال یکبار برگزار می شود. دور بعدی برای این انتخابات نیز در سال 1401 برگزار خواهد شد. مجموعه برین چوب نیز ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برای منتخبین شایسته و ارزشمند این دوره از انتخابات اتحادیه درودگران اردبیل، آمادگی کامل خود برای همکارای های لازم با اتحادیه و اعضای منتخب آن را اعلام می کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search