تکمیل رنگ بندی انواع نوار پی وی سی تکنوپل
امتیاز:
( 8 Ratings )

تکمیل رنگ بندی انواع نوار پی وی سی تکنوپل - 4.9 out of 5 based on 8 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تکمیل رنگ بندی انواع نوار پی وی سی تکنوپلگروه صنعتی بَرین چوب، رنگ بندی انواع نوار پی وی سی از شرکت تکنوپل را در انبار خود تکمیل کرده و آماده دریافت و ارسال سفارشات همکاران است.

نوار پی وی سی به عنوان محصول تکمیلی در خط تولید صنایع چوبی از جایگاه مهمی برخوردار است که به همین منظور تولید کنندگان و شرکت های داخلی و خارجی با تغییر رنگ ام دی اف ها و تولید ام دی اف هایی با رنگ بندی جدید، دست به کار شده و رنگ بندی نوار پی وی سی را هم به همان رنگ ها تغییر داده و سعی در هماهنگی و هم گامی در عرصه تولید دارند. به هر حال در ایران نیز بسیاری از شرکت ها در همین راستا فعالیت داشته و هر ساله رنگ بندی های جدیدی را روانه بازار می کنند که در مقایسه با سال های قبل از افزایش خوبی برخوردار هستند.
گروه صنعتی بَرین چوب، به عنوان نمایندگی انحصاری محصولات شرکت تکنوپل (سپاهان پلیمر) رنگ بندی موجود در انبار های خود را به حداکثر تعداد و تنوع موجود در گالری شرکت تکنوپل رسانده و توانسته است که از میان رنگ های مات، های گلاس و برجسته به بیش از 132 رنگ برساند. این در حالیست که شرکت تکنوپل به عنوان یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده نوار pvc در کشور، توانسته است که با سیاست درست و مناسب هر ماه افزایش تنوع و رنگ بندی داشته و به سرعت سمپل های پی وی سی خود را از نظر تعدادی ارتقاء دهد.
برین چوب نیز در همین راستا در میان سفارشات خود به تنوع و افزایش رنگ بندی توجه داشته و سعی در جلب رضایت حداکثری از مشتریانش دارد. لذا از امروز همکاران محترم می توانند سفارشات خود را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن استفاده از رنگ های جدید را آغاز کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search