اینستاگرام برین چوب 2000 نفری شد
امتیاز:
( 11 Ratings )

اینستاگرام برین چوب 2000 نفری شد - 5.0 out of 5 based on 11 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اینستاگرام برین چوب 2000 نفری شدصفحه و پیج رسمی گروه صنعتی برین چوب در اینستاگرام از مرز 2000 نفری عبور کرد. این افتخاری شد که آن را ارج نهاده و تا نهایت رضایتمندی همکاران و همراهان ادامه خواهیم داد.

امروزه با توجه به افزایش استفاده هرچه بیشتر خانواده ها، مردم جامعه، شرکت ها و نهادهای مختلف از انواع پل های ارتباطی جدید، مسئله ای کاملا واضح و روشن است این است که قطعا نفوذ و رشد استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام افزایش خواهد یافت. در حال حاضر در ایران شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان نخست در بین دیگر ابزارهای ارتباطی تبدیل شده است. شبکه ای که در داخل ایران بیش از 50 میلیون نفری شد. البته این موفقیت تنها برای این شبکه نبوده و پیام رسان هایی همچون تلگرام نیز در کنار اینستاگرام توانسته اند که جایگاه خوبی را برای خود رقم بزنند. در حال حاضر اگر بخواهیم به صورت کلی نگاه کنیم، می توان گفت که ورود و استفاده از تلگرام و اینستاگرام در داخل کشور تقریبا امری غیر قابل اجتناب و پیشگری شده است. حال چه شرکت برین چوب باشیم و چه هر مجموعه دیگر، برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشتریان و همراهان خود، موظف به حضور پر رنگ در این بستر ها هستیم.

شرکت برین چوب نیز در راستای ارزش گذاری و خدمت رسانی هرچه بیشتر به همراهان و همکاران خود، وارد عرصه فضای مجازی در دو بستر تلگرام و اینستاگرام شده است. خبر خوش این است که پیج و صفحه رسمی اینستاگرام برین چوب 2000 نفری شد. اتفاق بسیار خوبی که شاید برای خیلی از شرکت ها هنوز امکانش وجود نداشته باشد. چراکه داشتن 2000 نفری که در یک شبکه اجتماعی پیگیر مطالب و تازه های شرکت باشند، بسیار سخت است. برخی از شرکت ها سالهاست که در یک بستر و حوزه کاری فعالیت دارند، اما هرگز نتوانسته اند به قدری که خودشان نشان می دهند، محبوبیت و همراهی مشتریان و خریدارانشان را به همراه داشته باشند. این در حالیست که شرکت برین چوب اردبیل، به دلیل رعایت اصول اولیه و بنیادی هر شرکت و مجموعه موفق، در برخورد با مشتریان و همکاران خود، توانسته است که مجموعه 2000 نفری در حال رشد برای خود فراهم آورد.

اگر شما نیز عضوی از این بستر هستید، تبریک و تشکر گرم و صمیمی مجموعه برین چوب را پذیرا باشید و مطمئن باشید که روزی این همراهی برای شما دلگرمی مناسبی را می تواند رقم بزند. اما اگر شما از آن دسته از همکاران یا خانواده هایی هستید که هنوز به جمع خانوادگی برین چوب وارد نشده اید، پیشنهاد می شود تا همراهی و پیوستن به این جمع بزرگ، از گزینه های پیش رو استفاده نمایید. عضویت در کانال تلگرام برین چوب یا عضویت در صفحه اینستاگرام برین چوب. هر دو بخش از این شبکه های اجتماعی یا پیام رسان ها بستری بدون دغدغه و آرام برای شما خواهند بود تا ضمن افزایش اطلاعات و آگاهی خود، بتوانید به اطرافیان و خانواده های خود، پیشنهادات مناسبی را ارائه دهید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search