اولین سایت تخصصی صنعت چوب کشور
امتیاز:
( 7 Ratings )

اولین سایت تخصصی صنعت چوب کشور - 5.0 out of 5 based on 7 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اولین سایت تخصصی صنعت چوب کشور

صنعت چوب در کشور ایران به دلیل وجود ظرفیت های بسیار زیاد اشتغال و گردش مالی، جزو مهمترین بخش های صنعتی به حساب می آید. در همین راستا گروه صنعتی بَرین چوب اولین سایت اینترنتی تخصصی برای این صنعت را  راه اندازی کرد.

گروه صنعتی بَرین چوب با تکیه بر دانش و مهارت روز دنیا و با استفاده از نیروی انسانی و کاری بسیار مجرب خود، برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی بزرگترین سایت تخصصی برای صنعت چوب کشور کرده است. این در زمانی انجام می شود که در کشور عزیزمان ایران، سالانه حجم بسیار بالایی از گردش مالی و اقتصادی مربوط به حوزه چوب بوده و تولید کنندگان، سرمایه داران، سرمایه گذاران، کارگاه داران و کارگران بسیار زیادی در آن مشغول به کار هستند.

حال آنکه در حال حاضر با اندک توجهی می توان به عدم وجود هر گونه تمرکز و ثبات در این بازار به دلیل کمبود اطلاع رسانی و نیز پشتیبانی صحیح پی برد. به همین دلیل است که هر ساله شاهد رشد بی رویه واردات و کاهش ظرفیت های تولیدی داخلی هستیم. اما از این پس با استعانت از درگاه الهی و با تکیه بر این باور عمیق ایرانی ها مبنی بر «ما می توانیم» که شعار حیات بخشی است، به زودی تحول بزرگی را در عرصه این صنعت مهم از سوی گروه صنعتی برین چوب شاهد خواهیم بود.

کاربران، مشتریان، همکاران و مراجعه کنندگان عزیز به این سایت می توانند با مروری در میان محصولات، تولیدات و حتی اخبار و مقالات این سایت، از آخرین وضعیت صنعت چوب کشور مطلع بوده و در صورت تمایل همکاری خود با برین چوب را تسریع و قوت بخشند. به امید روزهای بسیار خوب و پر از موفقیت برای تلاشگران عرصه اقتصادی کشور عزیزمان ایران.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

+7 #1 شایان وحیدی 1396-11-17 15:20
خدا یکی برین چوب یکی...
نقل قول کردن
درصد رضایتمندی مشتریان
0
سابقه
0
محصولات
0
مشتریان
0

شرکت های همکار

گروه صنعتی بَرین چوب

گروه صنعتی بَرین چوب، نهالی نو از ریشه‌ای کهن است که با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص خود، راهی جدید را در مسیر رشد و توسعه صنعت چوب آغاز کرده است.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

8
9
11
12
10
 
  logo-samandehi

برین چوب عاملیت فروش ام دی اف و پارکت و نوار پی وی سی و چسب و تولیدات چوبی و کابینت است

Search